حاشیه های استقبال حماسی و بی نظیر مردم استان قم از دکتر - جنبش وبلاگی هواداران دکتر محمد باقر قالیباف
X
تبلیغات
رایتل

جنبش وبلاگی هواداران دکتر محمد باقر قالیباف

دایرکتوری وبلاگ ها و وبسایت های هواداران دکتر قالیباف

بسم الله الرحمن الرحیم


همه منتظر حضور یار خراسانی ، دکتر قالیباف بودند.با این که تبلیغات کمی در سطح شهر قم صورت گرفته بود،جمعیت زیادی آمدند. (بر خلاف کاندیدایی که سه شنبه شب در قم سخنرانی داشت، که در تمام میادین اصلی شهر تبلیغات کرده بودند.هر جا میرفتی بنر تبلیغات سخنرانی این کاندیدای محترم دیده میشد)

ساعت پنج و بیست دقیقه بود که به ورزشگاه حیدریان واقع در بلوار امین رسیدم.

بیرون از سالن همایش یک عهد نامه بود که مردم با اثر انگشت خود با دکتر قالیباف عهد میبستند و این نشان از تمایل مردم ما به مدیریت جهادی بود.که حتی اثر انگشت هم دادند که مدیریت جهادی میخواهند.این عهدنامه بیرون سالن همایش بود و حضار قبل از ورود، آن را با اثر انگشت، تایید میکردند.

من حدود ساعت پنج و نیم وارد سالن شدم.حدود 400 نفر آنجا بودند.
به مرور زمان جمعیت بیشتر و بیشتر میشد.

  

شاید اولین چیزی که توجه ها را به خود جلب میکرد بنری بود که رو آن نظز علما درباره دکتر محمد باقر قالیباف نوشته شده بود.گر چه علمایی که مدیریت دکتر قالیباف را تایید کرده اند،خیلی بیشتر از این8 بزرگوار هستند.(ولی بعضی از آقایان حتی تایید یکی از این علما را ندارند و باز هم ادعای ولایتمداری میکنند).در بین تمام کاندیداهای ریاست جمهوری فقط دکتر قالیباف است که مراجع تقلید و علمای زیادی مدیریت ایشان را تایید کردند و حتی از ایشان خواستند کاندیدای ریاست جمهوری شوند.

جمعیت همچنان در حال افزایش بود ، به طوری که حدود ساعت شش و ربع حدود 2000 نفر در ورزشگاه حضور داشتند.

از همه اقشار آمده بودند.جوان و پیر و کارگر و مهندس و بانوان و ورزشکاران و روحانیون و غیره.حضور جوانان و روحانیون بسیار پر رنگ بود.

 

 

 

و سرانجام یار آمد.

دکتر قالیباف ساعت شش و سی و پنج دقیقه وارد سالن شدند.جمعیت زیادی به طرف ایشان حرکت کرد به طوری که حرکت ایشان کاملاً متوقف شده بود.جمعیت دیگر به راحتی 3000 نفر شده بود. همه شعار میدادند((صل علی محمد یاور رهبر آمد)).

دکتر قالیباف به هر سختی ای که بود در ردیف اول نشستند.ولی جمعیت قابل کنترل نبود.همه میخواستند با یار خراسانی خود صحبت کنند ولی امکانش وجود نداشت.جمعیت زیادی در نزدیکی دکتر قالیباف جمع شده بودند.

 

مراسم حالت رسمی به خود گرفت و با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد.

وسپس سرود جمهوری اسلامی ایران شروع شد و همه به نشانه احترام ایستادند.

بعد از سرود جمهوری اسلامی، مردم با شعار های قالیباف دوست داریم و قالیباف قالیباف حمایتت میکنیم و صل علی محمد یاور رهبر آمد و قالیباف پاینده رییس جمهور آینده.حسابی فضا را پرشور و بی نظیر کردند.

نوبت به سخنرانی حجت الاسلام حسینی رییس ستاد اتنخاباتی دکتر قالیباف در قم شد.ایشان خیر مقدم به دکتر قالیباف داشتند و از استقبال بی نظیر مردم تشکر کردند.هنوز هم هر لحظه به جمعیت حاظر در سالن افزوده میشد.

و سپس مجری برنامه از دکتر قالیباف خواست که بیایند و سخنان خود رو در جمع مردم قم آغاز کنند.دکتر قالیباف آمد به طرف تریبون ولی ابتدا با چند تن از جانبازان دفاع مقدس صحبتی کوتاه داشتند.دکتر از پله ها بالا رفت.همه حضار ایستادند و شروع کردند به شعار دادن در حمایت از دکتر. قالیباف قالیباف حمایتت میکنیم.فضا واقعاً عالی بود.ظرفیت سالن تکمیل شده بود.و دیگر جایی برای نشستن نبود و بیش از چهار هزار نفر در سالن حاضر بود و در ورزشگاه حیدریان قم جایی برای سوزن انداختن نبود.

 

مجری برنامه از دکتر قالیباف و مردم خواست انگشتی که با آن رای خواهند داد را بالا بگیرن تا همین بشود عهدی بین مردم و دکتر قالیباف.واقعاً فضایی وصف ناپذیر بود.

باز هم جمعیت شروع به شعار دادن کردند و دکتر قالیباف هم به ابراز احساسات مردم قم پاسخ دادند.

سخنان دکتر قالیباف شروع شد.که دیگر در خبرگزاری ها متن سخنان ایشان موجود است.ولی نکته مهم این بود که ایشان گفتند:مردم ما برای نام و نان قیام نکردند و برای عزت و اسلام قیام کردند.

با این که تبلیغات کمی در سطح شهر قم برای سخنرانی دکتر قالیباف انجام شده بود، واقعاً استقبال بی نظری از دکتر قالیباف شد و نشان داد که مردم ما میل به مدیریت جهادی و خدمت بی منت دارند.با این که تبلیغات کمی صورت گرفته بود ولی جمعیتی که از دکتر قالیباف استقبال کردند به مراتب بیشتر از جمعیتی بود که از کاندیدایی که سه شنبه شب در قم سخنرانی داشت، استقبال کردند،تازه برای سخنرانی سه شنبه شب انقد تبلیغات کرده بودند که در همه میادین و خیابان های اصلی شهر بنر ها بزرگ زده بودند و عکس این نامزد انتخابات هم به صورت بزرگ روی آن بود.

در این عکس میتوانید همه چیز را خودتان ببینید.

و سخنان حاج باقر تمام شد.از پله ها آمدند پایین تا بروند به دیدار سه تن از خانواده های شهدا.

ولی جمعیت همه به سوی دکتر قالیباف آمدند.به طوری که نظم سالن کامل به هم ریخت و چند مرتبه نزدیک بود که از شدت فشار جمعیت دکتر قالیباف زمین بخورند ولی به همت همراهان و برخی از دوستدارانشان خطر رفع شد. یک مرتبه هم چند نفر افتادند و نزدیک بود زیر پای مردم له شوند. با دیدن این صحنه ، رنگ از رخسار دکتر قالیباف ناگهان پرید.گویی که برادران خودش بر زمین افتادند و میخواست خودش آنها را از زمین بلند کند که چندتا از دوستان آنها را کمک کردند.

و خلاصه حاج باقر با بدرقه بی نظیر مردم قم، رفت.

و چه استقبال و بدرقه با شکوهی بود.کاش برخی از آقایان ببینند.که مدیر جهادی و ولایی و کارآمد چه پایگاه اجتماعی عظیمی دارد.

میبینیم که اگر کسی به مردم خدمت واقعی و بی منت بکند،خدا به او عزت عطا میکند.

حاج محمد باقر قالیباف، یادگار 8 سال دفاع مقدس است و تنها کسی است که میتواند ما را به قله پیشرفت و عدالت ببرد.

ما مرد جهاد و عرصه ایماینیم/ما حامی دین و عزت ایرانیم

با رای به محمد باقر قالیباف/بر راه و طریق شهدا میمانیم

جهاد ادامه دارد...

بهنام صارمی              

وبلاگ سرباز رهبری          

http://sarbazrahbari.blogfa.com

والسلام