منشور اخلاقی ستاد انتخاباتی‌ قالیباف ابلاغ شد - جنبش وبلاگی هواداران دکتر محمد باقر قالیباف
X
تبلیغات
رایتل

جنبش وبلاگی هواداران دکتر محمد باقر قالیباف

دایرکتوری وبلاگ ها و وبسایت های هواداران دکتر قالیباف

به تمام ستادهای فعال در سراسر کشور؛

پرویز اسماعیلی سخنگوی ستاد انتخاباتی محمد باقر قالیباف در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، با اشاره به فعالیت‌های انتخاباتی ستاد قالیباف گفت: در راستای تاکید محمد باقر قالیباف و در جهت احترام حداکثری به اخلاق اسلامی، قانون، رقبای محترم و مردم عزیزمان، منشور اخلاقی ستاد انتخاباتی‌ قالیباف با امضای حسین مظفر به تمام روسای ستادی در استان‌ها و شهرستان‌ها ابلاغ شده است.

به گفته پرویز اسماعیلی، متن کامل «منشور اخلاقی» که توسط رئیس ستاد انتخاباتی محمد باقر قالیباف ابلاغ شده، به شرح زیر است:

به منظور احترام به قانون و توجه به ارزشهای والای اسلامی، ایجاد فضای انتخاباتی سالم و اخلاقی، ایجاد شور و نشاط سیاسی، یاس و نا امیدی دشمنان و بد اندیشان داخلی و خارجی انقلاب اسلامی؛ همچنین ضرورت حفظ شان و منزلت کاندیدای ولایتمدار و بسیجی مورد حمایت جناب آقای دکتر محمد باقر قالیباف، کلیه مسئولان و اعضای ستادهای استانی و شهرستانی ملزم به رعایت موارد ذیل می باشند:

1-پاسداری از ارزش‌ها و توجه به آرمان‌های اسلامی و انقلابی در گفتار و رفتار، و تعامل سازنده با اقشار، گروهها و اهتمام به ایجاد فضای معنوی در ستادها جهت تقویت و تحکیم گفتمان انقلاب اسلامی و رهنمودهای امام راحل و رهبر فرزانه ی انقلاب.

2-رعایت اخلاق اسلامی، برخورد کریمانه با رقیبان و حامیان آنها، تمرکز بر تبلیغ توانمندی‌ها و ظرفیت های نامزد مورد حمایت و پرهیز از هر گونه بد اخلاقی های انتخاباتی، تهمت و افترا به سایر نامزدها.

3-رعایت کامل قوانین و مقررات مربوط به انتخابات، احترام به امر و نهی‌های قانونی از سوی مسئولان ذیربط و پرهیز جدی از هرگونه اقدامات غیر قانونی و غیر منطقی.

4-صرفه جویی در هزینه های تبلیغاتی و پرهیز از هر گونه اسراف (ولخرجی‌های نا بجا و اقدامات لوکس و تشریفاتی) حتی اگر هزینه‌های آن از سوی حامیان و هواداران تامین شده باشد.

5-حفظ آرامش و اعتدال در موضع گیری ها و تبلیغات و پرهیز از اقدامات هیجانی و احساسی و اقدامات عوام فریبانه، ضمن ایجاد امید، شور و نشاط انتخاباتی در محیط ستادها و جامعه ی پیرامونی.

6-همکاری و تعامل سازنده بین نیروهای حامی دکتر قالیباف که با عناوین مختلف در سطح استان و منطقه تلاش می کنند و بهره گیری از ظرفیت و توانمندی های اقشار مختلف حامیان، نیز هم افزایی نیروهای مذکور در جهت حمایت از نامزد مورد حمایت.